19.06.2018 18:09

„Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty dla zdolnych uczniów

· A_Chojnacka_Malek dnia 21.01.2018 18:54 · Drukuj
Informacje„Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty wsparcia psychologicznego dla zdolnych uczniów szkół gimnazjalnych i VII klas szkół podstawowych

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na trzecie w tym roku szkolnym spotkanie z cyklu „Poradnia Rozwoju Zdolności”, czyli warsztaty wsparcia psychologicznego. Tym razem adresowane do uczniów szkół gimnazjalnych i siódmych klas szkół podstawowych.

Warsztaty, pn. „Jak szybciej i efektywniej się uczyć – techniki wspomagające uczenie się”, odbędą się 8 lutego 2018 r. o godz. 10:00 w świetlicy Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 2 /parter/).

Istotą wydarzenia jest wsparcie uczniów w zakresie metod i technik uczenia się. Na warsztatach uczniowie nauczą się korzystać z wielu sposobów wspomagających efektywne i szybsze uczenie się.

Przewidywany czas spotkania - ok. 3 godziny. Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach programu „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzą je Katarzyna Tłok i Edyta Szott – pedagodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy.

Zgłoszenia osób, grup prosimy kierować do 6 lutego 2018 r. do Moniki Grzybowskiej, mail: monikagrzybowska27@wp.pl lub tel. kom. 533 18 23 26. Ilość miejsc ograniczona! Z jednej placówki można zgłosić maksymalnie 5 osób.