SP 65 Bydgoszcz
10.12.2018 02:54

Warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dziec

· A_Chojnacka_Malek dnia 21.01.2018 18:50 · Drukuj
Informacje„Rodzeństwo bez rywalizacji” - warsztaty wsparcia psychologicznego dla rodziców

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na trzecie w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży – „Rodzeństwo bez rywalizacji”. Spotkanie odbędzie się 3 lutego 2018 r. (sobota) o godz. 10:00 w świetlicy Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 2/parter/).

Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności. Na warsztatach pn. „Rodzeństwo bez rywalizacji” spróbujemy odpowiedzieć sobie na pytania: Skąd w naszych dzieciach bierze się chęć rywalizacji o nasze uczucia? Skąd zazdrość o rodzeństwo? Jakie jest ryzyko porównań i kiedy "po równo" znaczy tak naprawdę "mniej"? Czy istnieje sposób na wyeliminowanie konfliktów między dziećmi?

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w warsztacie! Wstęp bezpłatny! Program wydarzenia obejmuje warsztaty połączone z dyskusją. Spotkanie poprowadzi psycholog Magdalena Dunajska. Przewidziany czas spotkania - ok. 3 godziny.

Zgłoszeń dokonywać należy do 1 lutego r. (czwartek) u koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” - Moniki Grzybowskiej, mail: monikagrzybowska27@wp.pl lub tel. kom. 533 18 23 26.