15.12.2018 03:16

Finał WOŚP

· K_Blaszak dnia 16.01.2018 23:22 · Drukuj
Wydarzenia
Kochani! Za nami kolejny emocjonujący Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy... i kolejne ogromne zaskoczenie: w tym roku udało nam się zebrać kwotę 7512,23 zł!!!
Wasza hojność, zaangażowanie i dobre serducha to jest właśnie to, co nas uskrzydla i sprawia, że co roku ta styczniowa impreza jest dla nas bardziej wyjątkowa :-) Dziękujemy Wam!
Szczególne podziękowania należą się nauczycielom, rodzicom i uczniom. którzy z ogromnym zapałem włączyli się w organizację tegorocznego Finału. Dziękujemy również wspaniałym darczyńcom: firmie Creare Studio - pani Karolinie Tomas, Panu Rafałowi Szulakowskiemu - organizatorowi biegu TERENOWA MASAKRA, restauracji "Villa Tatrzańska", Centrum PARIS, restauracji Gościnna Chata w Czarnowie,Pani Dorocie Sadka - właćicielce Zakładu Fryzjerskiego, Pani Renacie Kamińskiej - właścicielce Salonu Fryzjerskiego, Salonowi Kosmetycznemu "Lidia", księgarni HORYZONT, Pani Dyrektor Małgorzacie Rogowskej, Radzie Rodziców naszej szkoły oraz innym życzliwym ludziom.
Podziękowania należą się również szkole tańca "Bailamos", grupie Aquila Team Bydgoszcz oraz ROBOproject za uświetnienie naszej imprezy swoją obecnością :-)
Kochani mam nadzieję że zobaczymy się za rok, aby wesprzeć kolejny szczytny cel Fundacji!
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada lecz przez to, kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"
Jesteście WIELCY! SIE MA!