16.12.2018 01:05

Z wizytą w Filharmonii Pomorskiej

· T_Raniszewska dnia 14.12.2017 05:45 · Drukuj
WydarzeniaDnia 12 grudnia 2017 roku uczniowie klasy I c wraz z opiekunami wybrali się po raz drugi w tym roku szkolnym do Filharmonii Pomorskiej. Podróż odbyła się kolejny raz tramwajem linii 10, w którym to uczniowie spisali się wzorowo, zachowując zasady bezpieczeństwa oraz kulturalnego zachowania. Koncert pt. " Kolędnicy wędrownicy z gwiazdą na patyku " zachęcił nas do kolędowania po muzycznym świecie pastorałek, kolęd i piosenek z dzwoneczkami. Uczniowie wysłuchali uroczystych utworów, które śpiewamy podczas wieczerzy wigilijnej i takich, które mogą towarzyszyć nam przy szaleństwach na śniegu. Mali melomani mieli możliwość wspólnego śpiewania i odgadywania znanych kolęd a także pięknego grania na wielu instrumentach perkusyjnych. W świątecznym nastoju wróciliśmy do szkoły.