11.12.2017 23:45

Światowy Dzień Telewizji

· K_Blaszak dnia 19.11.2017 19:44 · Drukuj
Samorząd Uczniowski21 listopada – we wtorek obchodzić będziemy w naszej szkole po raz pierwszy ŚWIATOWY DZIEŃ TELEWIZJI.
Światowy Dzień Telewizji jest corocznym świętem, ustanowionym przez ONZ w 1996 roku, upamiętniającym obrady pierwszego Światowego Forum Telewizji.
Z okazji tego święta zachęcamy wszystkich uczniów do wspólnej zabawy!
Na drzwiach sal w naszej szkole we wtorek 21 listopada wywieszone zostaną pytania / zagadki dotyczące różnych, znanych wszystkim programów i seriali telewizyjnych. Osoby, które do godziny 13.00 zgłoszą się do opiekunów samorządu (pani Katarzyny Błaszak i pani Małgorzaty Jaraczewskiej) z odpowiedziami na wszystkie zagadki otrzymają nagrody :)

Oprócz tego zapraszamy Was wszystkich bardzo serdecznie na TEMATYCZNĄ PRZERWĘ MUZYCZNĄ. Tego dnia podczas długiej przerwy, na holu na parterze będziecie mogli usłyszeć piosenki, ścieżkę dźwiękową z najpopularniejszych seriali telewizyjnych.