23.11.2017 15:40

Time for studing languages!

· A_Nicpon_Jendrzejczak dnia 03.11.2017 07:00 · Drukuj
Już od września uczniowie naszej szkoły rozwijają swoje umiejętności i zdolności w nauce języków obcych. Siódme klasy rozpoczęły przygodę z językiem niemieckim konkursem, pt.: 'Niemcy widziane moimi oczami' Prace projektowe wykonane pod kierunkiem p. Katarzyny Błaszak można oglądać przy stołówce szkolnej. Pod koniec września obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. W związku z tym świętem uczniowie z koła języka angielskiego wraz z opiekunem p. Aleksandrą Nicpoń-Jendrzejczak przygotowali program artystyczny dla uczniów naszej szkoły. Obchodom EDJ towarzyszyły konkursy dla uczniów z klas IV, V i VI. Klasy IV brały udział w konkursie plastycznym: 'My view of Great Britain', oraz konkursie dla trójek klasowych: 'Jaki to język?'. Klasy piąte projektowały koszulki, na których umieszczały przysłowia i idiomy w języku angielskim, a klasy szóste brały udział w konkursie na znajomość przysłów i związków frazeologicznych w języku polskim i angielskim. Zapraszamy do galerii.