19.01.2019 21:28

Zdolni znad Brdy - nabór na zajęcia dodatkowe na uczelniach

· A_Chojnacka_Malek dnia 18.10.2017 21:46 · Drukuj
Informacje
Nabór uczniów na kolejne zajęcia dodatkowe na uczelniach - "Elementy algorytmiki"
W ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy” w okresie listopad - grudzień br. realizowane będą  zajęcia dodatkowe na uczelni pn. „Elementy algorytmiki”.
„Elementy algorytmiki” to zajęcia warsztatowe dla uczniów gimnazjów oraz klas VII szkół podstawowych odbywające się na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym, w Zakładzie Informatyki Stosowanej i Inżynierii Systemów. Warsztaty będą składały się z sześciu trzygodzinnych spotkań (szczegółowy program na stronie www.edu.bydgoszcz.pl).
Uczniowie, którzy chcą skorzystać z proponowanego cyklu zajęć, proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie www.edu.bydgoszcz.pl i dostarczenie go do sekretariatu Pałacu Młodzieży do 30 października br. (sekretariat czynny w dni powszednie w godzinach 7.30 – 19.00). O wynikach naboru kandydaci zostaną poinformowani drogą elektroniczną.