12.12.2018 14:03

Szkoliada 2017

· K_Zielinska dnia 17.10.2017 18:49 · Drukuj
13 października 2017r. w ramach uroczystego apelu z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej, odbył się kolejny finał Szkoliady.
W tym roku finałowy pojedynek odbył się pomiędzy drużyną z klasy VIIe, zwycięzcami szkolnych eliminacji, a drużyną nauczycieli w składzie: p. Dorota Waśniowska, p. Katarzyna Mrowiec- Bordewicz, p. Dorota Koldun, p. Mirosława Malczyk oraz p. Małgorzata Jaworska. Drużyny odpowiadając na pytania musiały wykazać się refleksem i mieć odrobinę szczęścia gdyż odpowiedzi nie zawsze były tak oczywiste jak by się mogło wydawać. Po emocjonującej i zaciętej "walce" tegoroczny pojedynek wygrała drużyna nauczycieli, która wystąpiła pod nazwą "Gang świeżaków". Patrząc na emocje jakie wśród uczniów wywołała rozgrywka, jesteśmy przekonani, że tegoroczne eliminacje zgromadzą drużyny z wszystkich klas a zwycięska ekipa będzie z niecierpliwością oczekiwała przyszłorocznego apelu z okazji Dnia Nauczyciela, aby móc "odegrać" się na nauczycielach.
O tegorocznych eliminacjach na pewno Was poinformujemy i liczymy na Wasz aktywny udział.