19.10.2017 14:39

Szkoliada 2017 - finał

· T_Stachowska_Dalke dnia 02.06.2017 17:24 · Drukuj
31 maja 2017 r. odbył się finał "Szkoliady". Udział wzięły cztery zespoły IVf- "Odlotowa piątka", Vf- "Wystrzałowe dziewczyny", VIc- "Dzikie małolaty", VIe- "Dabowicze". W rolę prowadzącego jak zwykle wcieliła się pani Katarzyna Zielińska, która z humorem przeprowadziła uczestników przez kolejne pytania. Uczniowie z dużym zaangażowaniem odpowiadali na pytania, walczyli zaciekle, jednak w ostatecznej rozgrywce bezkonkurencyjni okazali się "Dabowicze" z VI e. Jako wygrani staną do rywalizacji z grupą nauczycieli z okazji Dnia Nauczyciela. Drużynę zbierze wychowawca VIe - pani Dorota Waśniowska. "Dabowiczów" czeka jeszcze rywalizacja z drużynami szkół sąsiednich, ale to już we wrześniu:) Gratulujemy i zapraszamy do galerii.