19.10.2017 09:13

Gala wojewódzkiego konkursu plastyczno-literackiego Jeden ojciec znaczy więcej niż stu nauczycieli"

· B_Redzik_Chlebosz dnia 01.06.2017 17:54 · Drukuj
30 maja 2017 roku w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej odbyła się gala finałowa wojewódzkiego konkursu plastyczno-literackiego JEDEN OJCIEC ZNACZY WIĘCEJ NIŻ STU NAUCZYCIELI dla uczniów szkół podstawowych pod honorowym patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty Pana Marka Gralika.
Na konkurs napłynęło około 140 prac plastycznych. Szkołę naszą reprezentowali Kornelia Kicińska z klasy VI e, Mikołaj Mroziński z klasy V b i Michał Madziewicz z klasy V f.
Zwycięskie prace zostaną opublikowane w specjalnie przygotowanym kalendarzu na 2018 rok, który zostanie wydany przez Stowarzyszenie św. Łazarza Diecezji Bydgoskiej i będzie publikacją-cegiełką, z której dochód zostanie przeznaczony na funkcjonowanie Centrum Opieki Perinatalnej w Bydgoszczy.
Miło jest mi poinformować, że wśród 13 nagrodzonych prac Wyróżnienie otrzymał uczeń naszej szkoły z klasy V f Michał Madziewicz natomiast Kornelia Kicińska z klasy VI e zdobyła tytuł Laureata Konkursu i uhonorowana została cenną nagrodą rzeczową.
Gratuluję!!! Nauczyciel plastyki B.Redzik-Chlebosz. Zapraszam do Galerii