11.12.2017 06:45

Wyniki VI Ogólnopolskiego Konkursu "Ilustracja do utworu Marii Konopnickiej"

· B_Redzik_Chlebosz dnia 01.06.2017 17:51 · Drukuj
27 kwietnia 2017 roku ogłoszono wyniki VI Ogólnopolskiego  Konkursu Plastycznego "Ilustracja do utworu Marii Konopnickiej" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 10 w Kaliszu im. Marii Konopnickiej. Konkurs zorganizowany został pod honorowym patronatem prawnuczki Marii Konopnickiej Pani JOANNY MODRZEJEWSKIEJ.
W konkursie wzięło udział 106 placówek oświatowych z całej Polski, w tym i nasza szkoła. Nadesłano 455 prac w grupie wiekowej klas I-III oraz 484 prace w grupie klas IV-VI.
Na konkurs wysłane zostały prace uczniów klasy III B: A.Ziółkowskiej i W.Napierała, kl.III D: A.Samowicz i M.Wojtasik oraz V A:  S.Plewińskiego, E.Juchniewicz, W.Borońskiej i A.Bielawskiej, klasy V B: D.Ziętary, W.Wrony, W.Dobrowolskiej, klasy V C: A.Niewińskiej, O. Szymańskiej, R.Zaręby, klasy V D: H.Deji, K.Buzalskiego, S.Kruka, K.Boczek, A.Dudy, klasy V E:  O.Ślężaka, A.Kijek, klasy V F: Z.Zaremba, P.Marchewki, M.Jaworskiego, K.Sindrewicz, M.Madziewicza, klasy V G: E.Radoszewskiej, P.Barańczuka, M.Rutkowskiej, oraz uczniów klas VI: P.Smokowskiej, A.Lewandowskiej, A.Protokowicz, A.Grocholskiej, K.Warchoł, A.Jagodzińskiej, J.Mieszczyńskiej, O.Bukiej, E.Stablewskiej, I.Miętkowskiej oraz Anny Protokowicz.
Miło mi poinformować, że praca KORNELII KICIŃSKIEJ z klasy VI e została wyróżniona  wśród nadesłanych prac uczniów klas IV-VI. GRATULUJEMY !!!
Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się 26 maja 2017 roku w Szkole w Kaliszu podczas Święta Szkoły.
Dodatkowe informacje uzyskać można na stronie szkoły zespolszkol7@wp.pl
Zapraszam do Galerii. Nauczyciel plastyki B.Redzik-Chlebosz