16.12.2018 00:41

Noc Języków

· D_Koldun dnia 24.05.2017 15:54 · Drukuj
12 maja już po raz trzeci odbyła się w naszej szkole impreza zatytułowana "Noc w szkole". W tym roku była to "Noc Języków". Grupa ponad 50 uczniów mogła wziąć udział w lekcjach przygotowanych przez naszych nauczycieli oraz zaproszonych gości. Pierwszym punktem naszej nocy była prelekcja gościa z Kenii, który opowiedział nam o języku mieszkańców Afryki suahili. Następnie uczniowie podzieleni na grupy udali się do sal. Zajęcia z języka rosyjskiego prowadziła p. Małgorzata Wróbel-Marciniak, języka niemieckiego p. Katarzyna Błaszak, języka hiszpańskiego Aleksandra Waryszewska, języka włoskiego Zuzanna Wosińska, języka francuskiego Urszula Żurańska. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności językowe. Mamy nadzieję, że w przyszłości poszerzą swoje kompetencje językowe.
Dziękujemy także za pomoc paniom Katarzynie Zielińskiej, Annie Lasoń i Ewie Żurańskiej.
Zapraszamy na kolejną "Noc w szkole" - organizatorzy Dorota Koldun i Aleksandra Nicpoń-Jendrzejczak