19.12.2018 10:37

Miejski konkurs „Warsztaty małego architekta”

· J_Salasinska_Andruszkiewicz dnia 21.05.2017 18:24 · Drukuj
Konkurs rozpoczęła pani wicedyrektor Justyna Nowakowska. Następnie pani J. Sałasińska- Andruszkiewicz wyczytała nazwiska wszystkich finalistów. Okazało się , że nikogo nie zabrakło. Obecnych było 24 zaproszonych uczniów ze szkół SP nr 14, SP nr 32, SP nr 67, SP 27 oraz SP 65. Kolejnym punktem konkursu było losowanie zespołów. Przeprowadziła je Pani Małgorzata Łucka. Każdym z czteroosobowych zespołów zaopiekowała się jedna z pań studentek architektury UTP. Następnie uczniowie przeszli do sal, w których odbywały się warsztaty. Każda ze studentek przygotowała planszę z jednym ze znanych budynków naszego miasta. Zadanie dzieci polegało na ozdobieniu ich według własnego pomysłu. Uczestnicy mieli na to 45 min. Po tym czasie zaczęło obrady jury w składzie panie: mgr inż. arch. Małgorzata Schmidt Prezes SARP o / Bydgoszcz , wicedyrektor Justyna Nowakowska oraz panowie: dr inż. arch. Robert Łucka wykładowca UTP mgr inż. arch. Piotr Brzeziński członek Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP. Uczestnicy konkursu otrzymali w tym czasie napoje i ciasteczka. Później organizatorki przygotowały dyplomy i nastąpiło wręczeni nagród. Wszyscy uczestniczy otrzymali upominki w postaci puzzli i gier.
Gratulujemy uczestnikom konkursu pomysłowości!
Wyniki:
Miejsce I
Zespół nr 5
Kalina Bator 3b SP 14
Marta Wojtasik 3d SP65
Krzysztof Dahms 2e SP32
Julita Mrozik 2c SP 67
Miejsce II
Zespół nr 3
Aneta Starszak 3a SP67
Zofia Włodarczyk 3d SP 65
Maja Wysocka 2c SP65
Tymoteusz Zarzeczny 2b SP67
Miejsce III
zespół nr 6
Helena Ogrodowicz 3b SP 32
Marek Otowicz 3b SP 32
Sara Wojtynowska 2B SP27
Bruno Grunwala 2i SP65
Zapraszamy do galerii zdjęć konkursu.