15.12.2018 04:21

Przedstawienia profilaktyczne

· T_Stachowska_Dalke dnia 12.05.2017 21:09 · Drukuj
10 maja 2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przedstawieniach profilaktycznych. Pierwsze z nich "Ja, egoista" - o tym, jak ważna jest przyjaźń, wzajemny szacunek, dbanie o poprawne relacje z rówieśnikami, rodziną i innymi ludźmi, oraz o tym jak łatwo to wszystko stracić poprzez nieodpowiednie zachowanie, egoizm i rozmycie priorytetów (klasy V c, IV a, IV c, IV d, IV f). Drugie przedstawienie "Zadanie z patriotyzmu" - przybliżenie młodzieży wizerunku współczesnego patrioty, zdefiniowanie słowa patriotyzm, ukształtowanie poglądów, nauka wyciągania wniosków oraz kształtowanie tożsamości narodowej (IV b, Va, Vb, Vd, Vg, VIa, VIe). Jak zwykle nasi uczniowie zachowywali się w trakcie przedstawienia bardzo dobrze :)