15.12.2018 06:47

XV Festiwal Piosenki "Śpiewać każdy może "

· J_Dabrowska dnia 12.04.2017 08:37 · Drukuj
W dniu 6 kwietnia br uczniowie klas integracyjnych II - IV uczestniczyli wraz z swoimi nauczycielami oraz opiekunami w XV Festiwalu Piosenki skierowanym do dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Organizatorem Festiwalu jest Zespół Szkół nr 28 przy ul. Kromera.

Nasi uczniowie zaprezentowali się w bardzo zróżnicowanym repertuarze muzycznym - począwszy od piosenki dziecięcej po utwory z list przebojów .

Klasa II a- Klaudia Kronkowska, Maciej Brzeziński, Bartosz Kwiatkowski Jakub Wysocki w utworze "Rodzinny portrecik "
Nauczyciel - p. Beata Hoppe -Maćkowska

Klasa II j- zespół "Czarodzieje " w składzie Amelia Korbal, OliwiaŁukarska, Cyprian Jędrzejewski, Przemysław Morzyński, Marcin Włoch, Dawid Miniszewski w utworze " Zaczarowany świat"
Nauczyciel - p. Anna Waśniowska

Klasa III a- Mateusz Falkiewicz w utworze "Pszczółka Maja sobie lata"
oraz Cezary Rejniak w utworze " Puste słowa "
Nauczyciel- p. Anna Żandarska

Klasa III j- Klaudia Karska w utworze "Tamta dziewczyna "
oraz Trio Paweł Cyrankiewicz, Mikołaj Halicki i Jakub Kucharski w utworze "Kamień z napisem LOVE"
Nauczyciel- p. Joanna Dąbrowska

Klasa IV a - Gabriela Hovhannisyan i Natalia Podlaska w utworze " W deszczowym rytmie"
Nauczyciel - p. Renata Ziemska

GRATULUJEMY SERDECZNIE I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW ARTYSTYCZNYCH !!!