18.03.2019 22:58

Rekrutacja do klas sportowych w roku szkolnym 2017/18

· M_Domanska dnia 07.04.2017 10:36 · Drukuj
Rekrutacja do klas sportowych w roku szkolnym 2017/2018
- do klasy pierwszej o profilu pływanie
- do klasy czwartej o profilu koszykówka
Szkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy za zgodą organu prowadzącego prowadzi nabór do klasy pierwszej o profilu pływanie oraz od klasy czwartej o profilu koszykówka.
Nabór do klas sportowych w roku szkolnym 2017/18 odbędzie się na zasadach obowiązujących w aktualnym roku szkolnym, zawartych w zakładce REKRUTACJA ->Informacja o oddziałach sportowych oraz regulamin naboru do klas sportowych (szkoła ogłosi w terminie po 15 kwietnia)
Przeprowadzony zostanie również dodatkowy nabór uzupełniający do klas sportowych IV o profilu pływanie.