12.12.2018 13:22

Bieg Wiosny 2017

· M_Kania dnia 30.03.2017 21:05 · Drukuj
W dniu 25 marca 2017 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 65 w Bydgoszczy wzięli udział w V Fordońskim Biegu Wiosny zorganizowanym przez Stowarzyszenie "RAZEM DLA FORDONU". Trasa biegu to 2 kilometry po Fordońskim wale przeciwpowodziowym. Zakończenie biegu odbyło się na kortach przy ul. Pielęgniarskiej. W biegu wzięło udział ok. 300 osób, wszystkie dzieci po biegu otrzymały medale. Można było zjeść przepyszną grochówkę, drożdżówkę. Dzieci otrzymały słodycze i soki. Dodatkową atrakcją były przejażdżki konne i motorowe. Specjalną atrakcją był przyjazd żużlowców Polonii Bydgoszcz z Jerzym Kanclerzem na czele i kapitanem drużyny Marcinem Jędrzejewskim Siopek. Całą trasę biegu pokonał również z nami Pan Przewodniczący Rady Miasta Lech Zagłoba-Zygler. Pani Poseł Ewa Kozanecka poprowadziła rozgrzewkę z uczestnikami biegu oraz wręczała medale. Marzanny, które przyniosły dzieci by pożegnać zimę i przywitać wiosnę były przepiękne. Stowarzyszenie „Razem dla Fordonu” udekorowało nimi siedzibę stowarzyszenia , aby przypominały o wspaniałej zabawie.