SP 65 Bydgoszcz
15.12.2018 05:16

III Mistrzostwa w Łyżwiarstwie o Puchar Dyrektora SP65

· A_Polak dnia 24.03.2017 19:19 · Drukuj
22 marca 2017 roku odbyły się III Mistrzostwa w Łyżwiarstwie o Puchar Dyrektora SP65, które zakończyły sezon 2016/2017. Już od kilku lat odbywają się na naszym obiekcie zawody łyżwiarskie i co roku przysparzają uczestnikom wiele pozytywnych emocji. W tym roku na nasze zaproszenie odpowiedziały: Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa nr 27, Szkoła Podstawowa nr 46 oraz Budowlany Klub Sportowy.

Reprezentacja SP65 walczyła w składzie: Martyna Banach, Martyna Urbańska, Weronika Knajdek, Anna Weinert, Agata Szmelter, Agnieszka Niewińska, Natalia Zielińska, Natalia Olekniczak, Piotr Barańczuk, Mikołaj Mroziński, Jakub Łopacki, Michał Rogalski, Tadeusz Chęsy.

Walka na tafli lodowiska była zacięta do samego końca. Uczestnicy mogli wykazać się umiejętnościami, które opanowali na lekcjach wychowania fizycznego. Przygotowaliśmy dla nich między innymi: "jazdę na hulajnodze", wyścigi sztafetowe, pokonywanie toru przeszkód, jazdę w dwójkach oraz wyścig panczenistów, który był ostatnią konkurencją. Wszyscy bardzo sprawnie wykonywali zadania.Odwiedziła nas również maskotka szkoły, Orzełek SP65. Zebrane na lodowisku osoby z dużym entuzjazmem reagowały na naszego Orła, który miał dla wszystkich słodkie upominki :)
Impreza zakończyła się wręczeniem medali i pucharu przez Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 65, Panią Małgorzatę Rogowską.

Wyniki:

I miejsce - Budowlany Klub Sportowy
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 65
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4
IV miejsce - Szkoła Podstawowa nr 27
V miejsce - Szkoła Podstawowa nr 46

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Dziękujemy za wspólną zabawę.