16.01.2019 02:31

· M_Wankiewicz dnia 20.03.2017 17:16 · Drukuj
InformacjePałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży – „Autorytet rodzicielski - jak go zbudować na fundamencie z poczucia bezpieczeństwa i zasad?”. Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia 2017 r. o godz. 10:00 w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy w sali nr 214.

Celem warsztatów z cyklu „Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.
Tym razem postaramy się odpowiedzieć na następujące pytania:
- Czy autorytet rodzicielski to mit czy aktualne zagadnienie warte poruszenia?
- Czy współczesnemu dziecku potrzebne są autorytety -wzory do naśladowania?
- Czy zmieniający się świat potrzebuje zmiany w podejściu do autorytetów: rodzicielskich, moralnych?
- Jak budować autorytet oparty na wzajemnym szacunku i mądrze wyznaczonych granicach zamiast na fundamencie siły i władzy?

Program wydarzenia obejmuje warsztaty połączone z dyskusją, a poprowadzi je psycholog Magdalena Dunajska. Przewidziany czas spotkania - ok. 3 godziny.
Wstęp bezpłatny!
Zgłoszeń dokonywać należy do 21kwietnia 2017 r. u koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” - Moniki Grzybowskiej: e-mail: tmg@palac.bydgoszcz.pl tel.: 52 321 00 81 w. 333