14.11.2018 01:51

XI edycja Szkolnego Konkursu Tańca "You can dance"

· B_Krzyzanowska dnia 15.03.2017 08:27 · Drukuj
KonkursyJeśli kochasz taniec, chcesz podzielić się swoją pasją i wystąpić przed publicznością zgłoś się do szkolnego konkursu "You can dance". Jest on skierowany do uczniów klas III-VI. Można wystąpić solo, w duecie lub zespołowo prezentując dowolny rodzaj tańca. Należy przygotować 2-minutowy układ do przez siebie wybranej muzyki, zadbać o właściwie dobrany strój podkreślający charakter tańca.

Jury oceni stopień trudności elementów tańca, jakość wykonania układu, zgodność ruchów z muzyką, prezencję występującego, zgranie zespołu. Osoby chętne do udziału w konkursie zgłoszą się do organizatorów -nauczycieli wf p.Aleksandry Zalewskiej lub p. Beaty Krzyżanowskiej do dnia 5 kwietnia.

Konkurs odbędzie się 7 kwietnia (piątek) o godz.14.30 na sali gimnastycznej B. Zwycięzcy konkursu otrzymają dyplomy i drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły oraz wystąpią z pokazem swoich układów w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca, który przypada 29 kwietnia.