15.12.2018 23:58

Spotkanie integracyjne klasy III j z Przedszkolem " Bajka"

· A_Sikorska dnia 14.03.2017 17:12 · Drukuj
W dniu 13.03.2017 r. w klasie III j odbyło się spotkanie integracyjne z Przedszkolem „ Bajka”. Wizyta rozpoczęła się od powitania Małych Gości i ich Wychowawców, następnie przekształciła się w lekcje przygotowaną przez nauczycielki p. Annę Sikorską i Joannę Dąbrowską. Kolejnym punktem spotkania był poczęstunek przygotowany w stołówce szkolnej. Przedszkolaki miały okazję usiąść w szkolnej ławce oraz uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych pt. „ Pierwsze zwiastuny wiosny”. Ponadto, Goście aktywnie brali udział w zajęciach z wykorzystaniem tablic interaktywnych. Nie zabrakło zajęć plastycznych podczas, których uczniowie wykonali z zaangażowaniem swoje prace, które na pamiątkę spotkania zabrały ze sobą do domu. Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za miło spędzony.