14.11.2018 01:16

DNI TEATRU

· E_Zuranska dnia 07.03.2017 17:31 · Drukuj
KonkursyDNI TEATRU
1. HISTORIA TEATRU W PIGUŁCE – WYSTAWA OD 17.03.
Zapoznaj się z wystawą , poznaj historię teatru. Dowiedz się jakie teatry możesz odwiedzić w Bydgoszczy i Toruniu. Weź udział w konkursie i odpowiedz na pytania, które znajdziesz na wystawie. Zapisz je na kartce, podpisz się i wrzuć do skrzynki. Na odpowiedzi czekamy do 24.03.

2. KONKURS RECYTATORSKI DLA UCZNIÓW IV-VI „ W KRAINIE SNU, BAŚNI I MARZEŃ” TERMIN: 21.03.(WTOREK) SALA 101.
Poszukajcie utworów opowiadających o marzeniach, wyprawach w świat baśni, fantazji. Utwór nie może mieć mniej niż 15 wersów. Oceniamy głosową interpretację wiersza. Nie wolno używać rekwizytów.

3. EGZAMIN DO SZKOŁY TEATRALNEJ. KONKURS – ZABAWA. TERMIN 21.03. SALA 101
Uczniowie, którzy przygotują się na konkurs recytatorski mogą wziąć udział w egzaminie do naszej fikcyjnej szkoły teatralnej. Muszą wykonać dodatkowe zadania: - przeczytać fragment prozy -wykonać zadanie aktorskie.

4. KONKURS PLASTYCZNY NA PROJEKT KOSTIUMU DO PRZEDSTAWIENIA OPARTEGO NA MOTYWACH BAŚNI ANDERSENA, BRACI GRIMM, CHARLES’A PERRAULTA.
Konkurs jest adresowany do uczniów klas IV-VI. Prace można wykonać dowolną techniką. Liczy się pomysłowość i estetyka. Prace można składać do 17.03. u p.Doroty Koldun (sala 101) i u p. Ewy Żurańskiej (sala 114).
Dodatkowa atrakcja- spotkanie z aktorem!!!
Zapraszamy! Organizatorzy: Dorota Koldun, Małgorzata Wróbel- Marciniak, Ewa Żurańska