17.12.2018 17:36

Konkurs plastyczny pt.: „ Dom moich marzeń” dla klas I-III

· J_Salasinska_Andruszkiewicz dnia 26.02.2017 20:38 · Drukuj
Zapraszamy uczniów klas I-III do udziału w konkursie plastycznym pt.: „ Dom moich marzeń”. Prace należy wykonać w technice kolażu wielkości A4. Kolaże można oddawać do 20 kwietnia w głównym budynku w sali nr 224 do Pani Małgorzaty Łucka w filii do sali nr 12 do Pani Małgorzaty Kryszak lub do sali nr 2 do Pani J. Sałasińskiej -Andruszkiewicz. Zwycięzcy konkursu w maju 2017r. otrzymają zaproszenia na „Warsztaty małego architekta”- konkurs miejski z udziałem studentów architektury UTP. Uczestnicy zostaną podzieleni na 6 zespołów po 4 dzieci w każdym. Uczniowie zaprojektują i wykonają pracę pt.: „Architektura Bydgoszczy w oczach dziecka” wykorzystując plansze przygotowane przez studentów. Pracą będą kierowali przyszli architekci. Końcowy efekt będzie oceniany przez profesjonalne jury . Serdecznie zapraszamy do udziału!