16.12.2018 00:44

CHARYTATYWNY BAL KARNAWAŁOWY

· K_Blaszak dnia 16.02.2017 20:40 · Drukuj
Kochani! 21 lutego (wtorek) o godz. 17.00 w stołówce szkolnej (w głównym budynku) odbędzie się charytatywny bal karnawałowy dla dzieci i rodziców "Serce dla MAMY".
Czekają na Was 2 godziny wspaniałej zabawy!Będą zabawy taneczne, mini disco show, malowanie twarzy, balonowe zoo, wata cukrowa oraz kawiarenka z muffinkami :)
Wstęp na tą niezapomnianą imprezę to 10 zł od rodziny.
Wszystkie pieniądze zbierane będą do puszki na pomoc w leczeniu ciężko chorej mamy jednego z naszych uczniów. Pani Iwona zmaga się z nowotworem złośliwym jajnika. Niestety w Polsce wyczerpały się już metody skutecznego leczenia, dlatego mama Olka zdecydowała się na walkę z chorobą w Berlinie. Jednak miesięczny koszt terapii to 10 tyś. złotych.
Spędźmy wspaniałe chwile z rodziną, jednocześnie niosąc pomoc innej. :)
Serdecznie zapraszamy!!
Z chęcią pomocy przy organizacji i przeprowadzeniu balu zgłosili się nauczyciele naszej szkoły, ale również znany dzieciom pan Jerzy Paterski oraz pani Paulina Ćwik z firmy Animuszka. :)