12.12.2018 13:00

Ferie zimowe

· A_Zandarska dnia 12.02.2017 18:14 · Drukuj
W pierwszym tygodniu ferii w naszej szkole odbywały się półkolonie zimowe organizowane przez Bydgoski Ośrodek „BORPA”. Brało w nich udział 65 uczniów, nad którymi opiekę sprawowali wychowawcy: p. Dominika Pokorniecka, Anna Rosa, Katarzyna Przybylska oraz Piotr Kulpeksza. Codzienne zajęcia profilaktyczne prowadziły panie Justyna Nowakowska oraz Anna Waśniowska. Kierownikiem półkolonii była p. Anna Żandarska. Kadrę zasilały jeszcze panie asystentki: Karolina Sobolewska, Iwona Gorczyca oraz Agnieszka Ornatek. Jak co roku na półkolonistów czekały liczne atrakcje. Dzieci miały okazję uczestniczyć w bardzo ciekawych warsztatach malowania na wodzie oraz w „Warsztatach z Uśmiechem”, podczas których wykonywały pachnące kule kąpielowe. Były na wycieczce w Family Parku oraz w kinie „Adria” na filmie pt: „Mój przyjaciel smok”. W ramach dbania o kondycję i zdrowie fizyczne brały udział w zajęciach na basenie oraz na sali gimnastycznej. Czas upływał bardzo szybko, a umilały go jeszcze pyszne posiłki w postaci śniadań i obiadów. Zapraszamy do galerii...