18.04.2019 19:09

Warsztaty wsparcia dla rodziców uczniów zdolnych.

· M_Wankiewicz dnia 24.01.2017 19:24 · Drukuj
InformacjePałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na trzecie w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży – „Rodzeństwo bez rywalizacji i przemocy – czy to możliwe?”.

Spotkanie odbędzie się 18 lutego 2017 r. o godz. 10:00 w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy w sali nr 214. Celem warsztatów z cyklu „Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.

Tym razem postaramy się m.in. zobaczyć, jaka jest perspektywa dziecka będącego bratem/siostrą, zgłębimy potrzeby indywidualnego traktowania dziecka przez rodzica/opiekuna oraz będziemy mieli niepowtarzalną szansę doświadczyć różnych codziennych sytuacji dotyczących rodzeństwa i związanych z tym emocji

Program wydarzenia obejmuje warsztaty połączone z dyskusją, a poprowadzi je psycholog Magdalena Dunajska.

Przewidziany czas spotkania - ok. 3 godziny.

Wstęp bezpłatny!

Zgłoszeń dokonywać należy do 17 lutego 2017 r. u koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” - Moniki Grzybowskiej:
e-mail: tmg@palac.bydgoszcz.pl
tel.: 52 321 00 81 w. 333