15.12.2018 03:25

Zawody sportowe klas III

· B_Krzyzanowska dnia 22.01.2017 10:17 · Drukuj
WydarzeniaW piątek 20 stycznia 2017r. odbyły się zaległe "Mikołajkowe Zawody Sportowe dla klas III". Uczestniczyły w nich 10-osobowe reprezentacje klas 3b,3c,3d,3e,3f,3g,3h,3i przy kibicowaniu pozostałych uczniów. Zawody rozegrane były w 2 turach w formie wyścigów rzędów. O kolejności w poszczególnej konkurencji (było ich 6) decydował czas i dokładność. Zwycięzcą zawodów i zdobywcą pucharu i maskotki Mikołaja została klasa 3b, miejsce II wywalczyła klasa 3f a miejsce III -klasa 3d.
Emocji było wiele gdyż dzieci chciały pokazać się z jak najlepszej strony i zakwalifikować się do grupy przygotowującej się do zawodów międzyszkolnych "Biały Miś". Dziękuję nauczycielkom edukacji wczesnoszkolnej klas 3 b-i za przygotowanie dzieci, dzieciom za wyrozumiałość za tak długi okres oczekiwania na zawody. Gratuluję uczestnikom wspaniałego ducha sportowego, kibicom kulturalnego zachowania i trzymajcie formę!