16.12.2018 00:24

XXV Finał WOŚP

· K_Blaszak dnia 20.01.2017 17:55 · Drukuj
W tym roku po raz kolejny mieliśmy przyjemność grać z Wielką Orkiestrą. Zbieraliśmy pieniądze na oddziały ogólnopediatryczne i geriatryczne. 13.01 w godzinach popołudniowych na stołówce szkolnej wiele się działo... Wychowawcy klas I-IV wraz z uczniami i rodzicami stworzyli nam smaczną, słodką kawiarenkę, uczniowie i goście specjalni raczyli nas swoimi występami, dzieci wraz z rodzicami mogli uczestniczyć w warsztatach z pierwszej pomocy i skorzystać z wielu innych atrakcji... Co najważniejsze udało nam się zebrać sumę, która przerosła nasze najśmielsze oczekiwania - 4147 zł oraz zaangażować tak wiele osób do pomocy przy tym przedsięwzięciu. Jeszcze raz, po stokroć dziękujemy za Wasze chęci, wsparcie i hojność! Zapraszam do galerii zdjęć, aby przeżyć ten finał z nami jeszcze raz...