11.12.2018 21:58

Wyniki konkursu na własnoręcznie wykonane opakowanie prezentu

· B_Krzyzanowska dnia 19.12.2016 16:29 · Drukuj
W piątek w miejsce wystawy „Ręcznie wykonanych opakowań prezentów” pojawiły się prace konkursowe naszych uczniów. Wszystkie prace zostały ocenione w 2 kategoriach wiekowych- klasy 3 i pozostali uczniowie. Prezenty były wykonane z pomysłem i bardzo estetycznie a najciekawsze można obejrzeć także w galerii zdjęć , do czego zapraszam. Dyplomy i drobne upominki dla zwycięzców konkursu zostaną wręczone na apelu grupy wiekowej. A oto wyniki:
W kategorii klasy 3: I miejsce Julia Krupa 3d i Marysia Mróz 3d, II miejsce Nadia Siewiert 3c i III miejsce Anna Fudzińska 3e. W kategorii klasy 4-6: I miejsce Kalina Warchoł 6b, II miejsce Julia Kalkowska 5b i Filip Grzybowski 5c, III miejsce Zuzia Olszewska 6e