11.12.2018 19:08

ZBIÓRKA KARMY DLA PSÓW I KOTÓW

· M_Nowakowska_Wojt dnia 29.11.2016 21:06 · Drukuj
Przez cały listopad trwała zainicjowana przez klasy 3h, 3i i 4a - akcja zbierania karmy dla bezdomnych psów i kotów z bydgoskiego schroniska. Wzorem lat ubiegłych do akcji włączyły się wszystkie dzieci z edukacji wczesnoszkolnej i niektórych klas starszych. Akcja pomocy niechcianym zwierzętom jest jedną z najprostszych w jaką mogą włączyć się dzieci. Mają satysfakcję i poczucie, że coś zależy od nich, że choć chwilowa poprawa warunków tych niechcianych zwierzaków ma znaczenie. Dlatego dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy włączyli się w akcję. Wkrótce pokarm trafi do schroniska. Na zdjęciach tylko część zgromadzonego pokarmu. Uzbierało się znacznie więcej. Jeszcze raz dziękujemy...