11.12.2018 19:20

Wizyta wolontariuszy z WIATRAKA

· I_Stawska dnia 24.11.2016 18:15 · Drukuj
24 listopada do klasy IIc zawitali bardzo mili i ciekawi goście. Odwiedzili nas wolontariusze z fundacji WIATRAK - studenci z różnych krajów europejskich. Dzieci obejrzały prezentacje przedstawiające Hiszpanię, Włochy, Portugalię i Węgry. Najwięcej emocji wzbudziła prezentacja hiszpańska, gdyż chłopcy zaskoczyli wszystkich świetną znajomością nazwisk zawodników z drużyn piłkarskich. Była okazja do krótkich wypowiedzi w języku angielskim, nad którymi czuwał pan Maciej Iwiński. Uczniowie uczyli się mówić "dzień dobry", "do widzenia", "dziękuję" również w innych językach. Entuzjazm wśród dzieci wzbudziły wspólne zabawy. Tutaj z kolei nad dyscypliną czuwała pani Izabela Stawska. Żal było rozstawać się z naszymi gośćmi. Zapraszamy do obejrzenia relacji reporterskiej w GALERII.