16.01.2019 02:28

WARSZTATY DLA RODZICÓW

· M_Wankiewicz dnia 23.11.2016 21:01 · Drukuj
Informacje

Warsztaty wsparcia dla rodziców uczniów zdolnych - „Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie”.

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na drugie w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży – „WIELKI mały człowiek - jak budować zdrowe poczucie własnej wartości u naszych dzieci?”.

Spotkanie odbędzie się 10 grudnia 2016 r. o godz. 10:00 w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy w sali nr 214. Celem warsztatów z cyklu „Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.

Tym razem tematyką spotkania będzie poszerzenie wiedzy i umiejętności z zakresu budowania zdrowego poczucia własnej wartości u dzieci. Rodzice dowiedzą się:
Jak wychować mądrego człowieka, który zna swoją wartość, potrafi wskazać swoje zalety i zaprezentować innym? Jak nie przesadzić i nie stworzyć małego „Narcyza Egoisty”? Kiedy i kto ma wpływ na poczucie własnej wartości naszego dziecka? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć na spotkaniu.

Program wydarzenia obejmuje warsztaty połączone z dyskusją, a poprowadzi je psycholog Magdalena Dunajska.

Przewidziany czas spotkania - ok. 3 godziny.

Wstęp bezpłatny!

Zgłoszeń dokonywać należy do 9 grudnia 2016 r. u koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” - Moniki Grzybowskiej:
e-mail: tmg@palac.bydgoszcz.pl
tel.: 52 321 00 81 w. 333