15.12.2018 02:57

Moc drugiego śniadania!

· A_Klinger dnia 13.11.2016 20:48 · Drukuj
08.11.2016r. w całej Polsce obchodziliśmy podsumowanie akcji „Śniadanie daje moc”.
Klasa II B przygotowywała się do tego dnia od początku roku szkolnego. Podczas zajęć wspólnie z Tolą i Maksem (kosmitami, którzy szukają Wszystkojadów) poznawaliśmy m.in. 12 zasad zdrowego odżywiania i wykonywaliśmy misje klasowe, domowe, czy specjalne.
Podsumowaniem naszej pracy był właśnie ogólnopolski dzień „Śniadanie daje moc”.
W tym dniu własnoręcznie przygotowaliśmy drugie śniadanie, na które zaprosiliśmy Dyrekcję, wszystkich nauczycieli naszej szkoły, panią pielęgniarkę.
Kiedy wszystko było gotowe z ogromną niecierpliwością oczekiwaliśmy na gości!
Na szczęście i ku naszej wielkiej radości zaproszone osoby nie zawiodły i mogliśmy pochwalić się naszymi potrawami i wspólnie zjeść drugie śniadanie.
Co było na naszym stole i kto nas odwiedził? Tego dowiecie się oglądając galerię zdjęć. Zapraszamy!