16.01.2019 02:49

Walczymy z otyłością i złymi nawykami

· T_Stachowska_Dalke dnia 23.10.2016 16:22 · Drukuj
Informacje24 października jest Dniem Walki z Otyłością. Tego dnia rozpoczynamy w naszej szkole miesiąc działań związanych ze zdrowiem. Zachęcamy do podejmowania wraz z wychowawcami i nauczycielami różnych akcji, konkursów, lekcji i wszelkich aktywności związanych ze zdrowiem. Każdy pomysł jest dobry. Wszystkie działania zbierzemy i przedstawimy na zakończenie akcji .....:)
Zachęcamy także Rodziców do włączania się do naszych działań oraz do poszerzania wiedzy na ten temat - 27 października (czwartek) Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 2 zaprasza rodziców i nauczycieli na siódme seminarium profilaktyczne pt.: (Nie)rzeczywisty świat, czyli nastolatek w pułapce odchudzania". Spotkanie trwać będzie w godzinach od 9.00 do 14.00 w kinie "Jeremi" - Zespół Szkół nr 5 przy ul. Berlinga 13. W trakcie spotkania odbędzie się projekcja australijskiego filmu "Cały ten cukier", głos zabiorą specjaliści w tym temacie. Udział w seminarium jest bezpłatny.
Opiekunami akcji w szkole są p. Katarzyna Zielińska - wychowawca klasy Va oraz Teresa Stachowska-Dalke - pedagog klas IV-VI.