18.04.2019 18:42

Rajd pieszy "Odkrywamy piękno jesieni" -14 październik

· B_Krzyzanowska dnia 04.10.2016 20:07 · Drukuj
InformacjeJeśli lubisz długie spacery, kochasz przyrodę i chcesz ją poznawac, masz ochotę spędzic wolny dzień od nauki aktywnie i w gronie rówieśników, nie straszne ci zagadki przyrodnicze i zadania ruchowe, lubisz fotografowac przyrodę - dołącz do nas.
14 października (piątek-dzień wolny od zajęc szkolnych) organizujemy dla uczniów klas IV-VI rajd pieszy do Myślęcinka. Wymarsz ze szkoły o 9.30, powrót z Myślęcinka tramwajem na ok.14.00. Osoby chętne zgłoszą się po zgody na udział w rajdzie do organizatorów - nauczycieli wf p. W.Łuczak i B.Krzyżanowskiej, ostateczny termin zwrotu zgód 11.10.br. Impreza będzie odwołana tylko w przypadku deszczu, należy zadbac o właściwy do warunków pogodowych ubiór.