14.11.2018 01:41

Szkoliada

· T_Stachowska_Dalke dnia 17.06.2016 08:07 · Drukuj
Konkursy16.06.2016r odbył się finał szkoliady. Po wstępnych eliminacjach do finału weszły cztery klasy: IVd, IVg, Vd, VIf. Na dzisiejszy finał stawiły się trzy klasy - IV d "Smurfy XXL"; IVg "Koszykarski Team"; Vd -"Ikarki".
Odbyły się dwie tury rozgrywek - pierwsza pomiędzy IV g i IV d- wygrała klasa IV d, która z kolei stanęła w szranki z V d. Zwycięzcą szkoliady w tym roku zostali reprezentanci klasy IVd. Na pewno nie bez znaczenia był doping kolegów i koleżanek z klasy z wychowawcą na czele- panią Marią Wankiewicz. Całość prowadziła pani Katarzyna Zielińska, rozpoczynając zabawę kawałem- jak to w prawdziwej "Familiadzie" bywa. Za pulpitem komputera oczywiście pani Małgorzata Domańska. Czekamy teraz z niecierpliwością na Dzień Nauczyciela, kiedy to nasi wygrani zmierzą się z drużyną nauczycieli. Zobaczymy, kto wygra?