15.12.2018 05:15

I FESTYN RODZINNY

· K_Blaszak dnia 13.06.2016 20:35 · Drukuj
Wydarzenia
Dnia 4.06 odbył się w naszej szkole I FESTYN RODZINNY. Z rodzinami spotkaliśmy się na boisku szkolnym równo o 10 przed południem :)
Pogoda nam dopisała, humory również :)

Na dzieci czekało wiele atrakcji...

Była przejażdżka konna, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Pani Kasia z małą pomocą drugiej pani Kasi malowała dzieciom buźki... po boisku wędrowały kotki, pieski, myszki, piraci a nawet Spidermani :)

Udało nam się zarejestrować 15 potencjalnych dawców szpiku, każdy z nich być może będzie miał okazję uratować komuś życie.

Na stanowisku profilaktyki onkologicznej gościliśmy panią Marysię - pielęgniarkę z naszej szkoły, która mierzyła ciśnienie i wspólnie z panią Alicją i panią Basią uświadamiały i starszych i tych młodszych o tym, jak ważne jest dbanie o własne zdrowie.

Pani Jola na stanowisku Bookcrossingu pomagała dzieciom i rodzicom znaleźć i wymienić ciekawe pozycje literackie :)

Duża kolejka ustawiała się również do pani Ani, która z balonów tworzyła różne cuda - kotki, pieski, kwiatki, miecze i inne :)

U pani Hani dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi artyści - obrazy namalowane przez uczniów zostały wystawione na holu w głównym budynku.

Pani Ania oraz pani Agnieszka bawiły się z dziećmi przy użyciu chusty animacyjnej :)

Pani Kasia w piękny sposób uwieczniła rodziny na pamiątkowych fotografiach.

A nasze wspaniałe prowadzące pani Dominika i pani Gosia przeprowadziły na scenie niesamowitą rywalizację 11 rodzin w Familiadzie :)

Na koniec na rodziców i dzieci czekała niespodzianka - wspólnie z organizatorami zatańczyliśmy zumbę do utworu " Bo jak nie my to kto" :)

Dziękujemy Wam wszystkim za przybycie i do zobaczenia za rok! :)

W imieniu organizatorów chciałabym w szczególności podziękować Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 65 za ogromne wsparcie, pomoc i zainspirowanie do działania :)