16.12.2018 01:02

Taneczne przerwy

· B_Krzyzanowska dnia 15.05.2016 13:02 · Drukuj
Wydarzenia29 kwietnia na dużych przerwach świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Tańca. Były pokazy zwycięzców szkolnego konkursu "You can dance", nauka krótkiego układu tańca disco (prowadząca pani Aleksandra Zalewska), tablica informacyjna o różnych technikach tanecznych. Piękna pogoda i otwarcie dziedzińca szkoły zrodziły pomysł na aktywne spędzanie przerw. I tak w rolę DJ przejęła pani Anna Białokur i przy pomocy 2 wodzirejów (p. Grażyny i Beaty) tańczymy przez cały tydzień " Belgijkę", "Greka Zorbę". Z dnia na dzień grupa tańczących rośnie i dodatkowo dla klas VI ogłoszony został konkurs na najliczniej uczestniczącą klasę w "Belgijce". Ruszyły już pełną parą przygotowania do balu na zakończenie nauki w szkole podstawowej. Na lekcjach wf uczniowie klas VI przygotowują układ poloneza do pięknej muzyki W.Kilara.