SP 65 Bydgoszcz
13.12.2018 06:59

Konkurs fotograficzny "W poszukiwaniu wiosny"

· M_Domanska dnia 21.03.2016 11:25 · Drukuj
Konkursy
Uwaga!!!

Zapraszamy pasjonatów fotografii do udziału w międzyszkolnym konkursie
"W poszukiwaniu wiosny".
news: kanalbydgoskifot.jpg

Uchwycone aparatem obrazy przedstawiające bydgoską wiosnę i przesłane na adres sp65pracownia@wp.pl, zostaną umieszczone w galerii na naszej stronie internetowej. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów szkół podstawowych. Przedmiotem konkursu są autorskie fotografie przedstawiające wiosnę w Bydgoszczy.

Maksymalnie 5 zdjęć z załączonym komentarzem zawierającym: tytuł, imię i nazwisko autora, klasę, szkołę oraz imię i nazwisko nauczyciela-opiekuna prosimy nadsyłać drogą mailową na adres sp65pracownia@wp.pl do dnia
15 kwietnia 2016 r. Sugerujemy, aby w celu uzyskania wysokiej jakości wydruku prac przesyłać pliki o jak największych formatach. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 20 kwietnia na naszej stronie internetowej.

Akcja jest realizowana w ramach Bydgoskiego Grantu Oświatowego
"BYDGOSZCZ - ja tu mieszkam".
Organizatorzy: D. Bittner, M. Domańska, M. Jaworska.

Przesłanie zdjęć jest jednoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz Organizatora, o których jest mowa w art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r., Nr 24, poz. 83) oraz z wyrażeniem zgody na publikację w wydawnictwach wszelkiego typu wydawanych przez Organizatora oraz w Internecie.