15.12.2018 05:30

Taniec w kolorowych wstążkach

· A_Klinger dnia 12.03.2016 17:37 · Drukuj
WydarzeniaDzieci z klasy IB to mali pływacy. Wiele czasu spędzają na treningach na basenie. Bardzo lubią także zajęcia z edukacji zdrowotnej. Chętnie graja w "zbijaka", uczestniczą w wyścigach rzędów i zdobywają wiele umiejętności niezbędnych do prawidłowego rozwoju fizycznego. Niedawno mieli okazję zetknąć się z elementami gimnastyki artystycznej. Ich przyborem stały się kolorowe wstążki. Dzieci na pierwszych lekcjach uczyły się odpowiednio poruszać wstążką, "malować" w powietrzu koła, czy spirale. Potem dołączyły do tego ruch. Kiedy dodaliśmy do nowych umiejętności muzykę okazało się, że wielu uczniów doskonale czuje się w roli tancerzy. Podczas naszych lekcji słuchamy tylko muzyki klasycznej i przy jej dźwiękach najchętniej zapominamy się w tańcu. Zapraszamy do galerii.