15.12.2018 05:51

Goście w klasie integracyjnej II j

· A_Siuda dnia 28.02.2016 16:08 · Drukuj
Wydarzenia25 lutego w klasie integracyjnej II j gościliśmy grupę przedszkolaków z Przedszkola „Bajka”. Dzieci uczestniczyły w zajęciach integracyjnych prowadzonych przez wychowawcę klasy Annę Sikorską oraz nauczyciela wspomagającego Joannę Dąbrowską. Tematem dnia było: „POMAGAMY PTAKOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”. Celem spotkania było wyzwalanie pozytywnych emocji podczas wspólnej zabawy oraz kształtowanie umiejętności współpracy w nowym zespole. Uczestnicy zajęć brali udział w zabawach integracyjnych, obejrzeli prezentację multimedialną oraz albumy ptaków. Wsłuchiwali się również w śpiew poznanych gatunków ptaków. Przedszkolaki razem z drugoklasistami miały okazję wykazać się nie tylko wiedzą o ptakach, ale również umiejętnością manualną w zajęciach plastycznych pt. „KARMNIK”. Nie zabrakło uśmiechu oraz słodkiego poczęstunku.