12.12.2018 13:55

Pierwszaki - architektami 2015-2016

· G_Kryszak dnia 15.02.2016 18:22 · Drukuj
Wydarzenia

W roku szkolny 2015-2016 pierwszaki rozpoczęły udział w zajęciach realizowanych w cyklu "Warsztaty małego architekta", które w naszej szkole trwają już od dłuższego czasu.

Uczniowie Ie na zajęciach w październiku poznali postać Archika - logo warsztatów, kolorowały postać Archika. Poznały zawód architekta i narzędzia, którymi się posługuje. 4 listopada odwiedziły UTP, poznały uczelnię kształcącą architektów. 27 listopada wraz ze studentami architektury z UTP dzieci bawiły się w architektów - projektowały wnętrza budynku na przekroju. W grudniu z cyklu edukacyjnego "Architektura w pudełku" projektowały budowle z drewnianych klocków. 4 lutego wraz ze studentami projektowały kolorystykę elewacji budynków.

Zajęcia z architektury sprawiają dzieciom dużo radości i wywołują wiele pozytywnych emocji. Na kolejnych zajęciach dzieci będą budować domy z pudełek.

Zobaczcie sami zapraszamy do galerii.