11.12.2018 18:46

Dzień Bezpiecznego Internetu 2016

· T_Stachowska_Dalke dnia 08.02.2016 22:55 · Drukuj
Wydarzenia

8 lutego 2016 r. w stołówce szkolnej odbyła się debata dla klas V na temat bezpiecznego Internetu. Jest to jedno z wielu działań naszej szkoły w związku z ogólnopolską akcją DBI 2016 - Dzień Bezpiecznego Internetu. Luty jest miesiącem, w którym będą realizowane zadania nt. bezpieczeństwa w sieci.

Debatę poprowadzili Strażnicy Miejscy, głównym "dowodzącym" był specjalista Michał Owczarzak. Uczniowie klas piątych aktywnie uczestniczyli w dyskusji odpowiadając na postawione pytania. Ich wiedza pokrywała się z przygotowaną prezentacją.

Na zakończenie uczniowie zagłosowali, dając odpowiedź na główną tezę debaty - Czy internet jest bezpieczny? Po podliczeniu głosów uzyskaliśmy następujący wynik: tak odpowiedziało 61 uczniów, nie 56 uczniów. Uczniowie klas przygotowali plakaty na dany temat, które wyeksponowane są na tablicach informacyjnych.