15.12.2018 05:15

XXIV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

· K_Blaszak dnia 04.01.2016 16:38 · Drukuj

Kochani!

Dnia 8.01. o godz. 16.30 zapraszamy serdecznie do głównego budynku naszej szkoły na imprezę zamkniętą połączoną ze zbiórką pieniędzy na rzecz XXIV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przygotowaliśmy dla Was liczne atrakcje :) Odbędzie się kiermasz domowych wypieków, na scenie wystąpią uczniowie naszej szkoły, jak co roku będzie można wylosować ciekawe upominki na loterii fantowej :) Planujemy oczywiście licytacje interesujących przedmiotów oraz kąciki, w których będziecie mogli zarówno pomalować sobie twarz jak i nauczyć się udzielania pierwszej pomocy :)

Na zakończenie imprezy miła niespodzianka .... Występ znanego z VI edycji The Voice of Poland członka zespołu 2to2 Łukasza Kledzika.

Do zobaczenia! SIE MA!! :)