15.12.2018 05:16

II Gala Bydgoskich Integracyjnych Grantów Oświatowych

· J_Dabrowska dnia 18.12.2015 10:02 · Drukuj
Wydarzenia
7 grudnia 2015 r. w Pałacu Młodzieży odbył się finał II Bydgoskich Integracyjnych Grantów Oświatowych.

Uczniowie klas integracyjnych I- III pod przewodnictwem nauczycieli - p.Renaty Ziemskiej, p.Beaty Hoppe-Maćkowskiej, p.Anny Żandarskiej, p.Anny Waśniowskiej i p.Joanny Dąbrowskiej zaprezentowali Program artystyczny pt Cztery pory roku w SP nr 65.

Nasi mali artyści wystąpili na dużej scenie spiewając piosenki , prezentując układy taneczne - na sam koniec poczęstowali gości gali pysznymi pierniczkami,które sami upieki podczas zajęć grantowych. W trakcie występu w tle wyświetlana była prezentacja multimedialna na która ukazywała relację z 10 tygodniowych zajęć grantowych.

Od września br. uczniowie brali czynny udział w zajęciach za elementami muzyko- o arteterapii , aktywnie spędzali czas na sali gimnastycznej . Za udział w zajęciach dzieci otrzymały nagrody rzeczowe oraz uczestniczyły w sensie filmowym pt.Święty Mikołaj w kinie Helios :)