11.12.2018 21:28

Zajęliśmy II miejsce i WYGRALIŚMY LAPTOPA

· K_Kowalska dnia 02.12.2015 14:41 · Drukuj
Konkursy

Udało się!!! Zostaliśmy laureatem I Konkursu Ekologicznego z Ekoskarbusiem zorganizowanego przez Fundację Skarbowości im. Jana Pawła II.

Pod koniec października ogłosiliśmy w szkole zbiórkę:"Stare komórki zbieramy i LAPTOPY zdobywamy". W dużej szkole akcję zorganizowała pani Izabela Arent, nauczyciel przyrody, w filii pani Katarzyna Kowalska, pedagog szkolny i wychowawca świetlicy. Nasi uczniowie zaangażowali się w zbiórkę na tyle, że udało się nam zdobyć II miejsce w Bydgoszczy. Na terenie szkoły niewątpliwym zwycięzcą zbiórki został Bartek Kwiatkowski, uczeń klasy 6a. On sam zaangażował rodzinę i znajomych i wypełnił połowę pudła, do którego wrzucaliśmy komórki. Brawo, Bartku!

W poniedziałek 30 listopada 2015 pani dyrektor, Małgorzata Rogowska oraz reprezentanci uczniów wraz z nauczycielem koordynatorem wzięli udział w uroczystości wręczenia nagród laureatom. Każdy uczeń wrócił do domu z nagrodami, najbardziej jednak cieszył wygrany dla szkoły ...laptop!

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w zbiórce! Już teraz zbierajcie stare telefony na przyszłoroczną zbiórkę.