19.12.2018 10:17

Konkurs dla klas 2 "Dobre maniery"

· J_Salasinska_Andruszkiewicz dnia 21.11.2015 17:25 · Drukuj
Konkursy

Jak co roku w klasach II odbył się konkurs pt. „Dobre maniery”. Tym razem w szranki zespołowych zmagań stanęło 10 klas. Prawie 30 uczniów gdyż każda klasa wystawiła 3 osobowe reprezentacje. Organizatorki podziwiały ogromną wiedzę i zaangażowanie dzieci w realizację kolejnych zadań konkursu.

Na początku przewodniczący reprezentacji klasowych po naradzeniu się podnosili kwiatek z właściwą literką odpowiedzi na pytania. Kolejne zadanie polegało na przedstawieniu scenki, a następne na układaniu puzzli i podpisu do nich. W ostatnim poleceniu należało zauważone w filmie złe zachowania zapisać na kartce.

Długo jeszcze po zakończeniu konkursu organizatorki przeliczały uzyskane przez dzieci punkty. Okazało się, że mamy aż 5 zwycięskich zespołów. A to szczegółowe wyniki:
Miejsce I klasa IIa-20 pkt.
Miejsce II klasa IIh-19 pkt.
Miejsce III klasy:
IId -18 pkt.
IIf 18pkt.
IIg 18 pkt.

Gratulujemy zwycięzcom i oczywiście nauczycielom ich zdolnych i doskonale przygotowanych uczniów! Zapraszamy do oglądania zdjęć z tego wydarzenia.