15.12.2018 03:35

Koncert pieśni patriotycznych w Przedszkolu „ELF”

· J_Salasinska_Andruszkiewicz dnia 16.11.2015 12:05 · Drukuj
Wydarzenia

W naszej szkole przykłada się dużą wagę do wychowania patriotycznego. W klasach I-III, co roku z okazji Święta Niepodległości, każdy poziom uczy się inne pieśni żołnierskiej.

W tym roku klasa III g z tej okazji przygotowała kilka pieśni patriotycznych: „Przybyli ułani”, „Wojenko, wojenko”, „My pierwsza brygada”, „ Rozkwitały pąki białych róż” i wybrała się do przedszkola „Elf”. Dzieciom bardzo się podobał chór klasy IIIg. Przebojem okazały się rekwizyty do pieśni „ Rozkwitały pąki białych róż” w postaci karabinu i białej zmieniającej kolory róży.

Na koniec wizyty uczniowie uczestniczący w kółku muzycznym zaśpiewali dwie piosenki. Mali widzowie bardzo żywiołowa reagowali na wstępy naszych uczniów. Jak przebiega wizyta można zobaczyć w galerii.