15.12.2018 06:08

Coolawi wśród Chodziaków

· T_Stachowska_Dalke dnia 05.11.2015 19:26 · Drukuj
Wydarzenia

W środę 4 XI i w piątek 6 XI 2015 r. klasy IV i dwie II wzięły udział w warsztatch, w trakcie których uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, jakie są podstawowe rodzaje niepełnosprawności ruchowej, z czego wynkają, jak na codzień funkcjonuje osoba na wózku inwalidzkim oraz samemu przekonać się jak trudne jest pokonanie nawet niewielkich przeszkód architektonicznych.

Gościem specjalnym była pani onika, która porusza się na wózku całe życie, jest osobą uśmiechniętą, optymistyczną, pracuje w Fundacji, mieszka ze swoim kotem. Jej pasją jest żeglarstwo. Aktywnie uczestniczy w codziennym życiu. Po odbytych zajęciach proponujemy udział w konkursie plastycznym - praca powinna pokazywać osoby niepełnosprawne ruchowo w codziennych czynnościach (szkoła, praca, wakacje, pasje itd) format- A3 technika dowolna termin 20 Xi 2015r do sali 113.