16.12.2018 00:57

25 lecie SP 65

· E_Zuranska dnia 28.10.2015 06:53 · Drukuj

„Ale to już było i nie wróci więcej...”

W sobotnie przedpołudnie 3.10. puste zazwyczaj o tej porze szkolne korytarze zapełnił gwar rozmów, pospieszny stukot obcasów, zapach słodkich wypieków i nerwowa atmosfera. Tak wyglądały ostatnie chwile przed uroczystością jubileuszu 25-lecia istnienia Szkoły Podstawowej 65 im. Czesława Tańskiego.
Tę uroczystość obchodzono wśród wielu znakomitych gości ze sfer władz państwowych i miejskich a także dawnych dyrektorów i pracowników. Nie zabrakło również absolwentów , uczniów i ich rodziców. To było spotkanie w prawdziwie rodzinnej atmosferze.
Goście wygłosili wspaniałe życzenia, popłynęła fala wspomnień a wszystko to uatrakcyjniał zespół wokalno-muzyczny złożony z absolwentów i uczniów szacownej Jubilatki. Było wesoło, przyjaźnie ale i refleksyjnie, jak zwykle gdy spotykają się po latach dawno niewidziani przyjaciele.
Wspomnień czar unosił się długo jeszcze po zakończeniu uroczystości.
Wszystkim, którzy tak licznie odpowiedzieli na zaproszenie Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 65, dziękujemy!
Mamy nadzieję, że ten jubileusz na zawsze pozostanie ważną częścią Waszych wspomnień.
„Szanujmy wspomnienia, bo warto coś mieć
Gdy zbliży się nasz fin de siècle”